Czuwanie Młodych

Dnia 12 października o godz. 19.00 rozpoczęło się Czuwanie Młodych z naszego miasta, które przygotowało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy naszej Parafii wraz z ks. Przemysławem.

W czuwaniu wzięło udział blisko 50 młodych ludzi z terenu naszego Miasta Augustowa wraz ze swoimi duszpasterzami: Ks. Danielem Kowalskim i Ks. Marcinem Nowalskim – wikariuszami z parafii pw. NSJ i Ks. Łukaszem Kaczmarskim – wikariuszem naszej Parafii.

Czuwanie było podzielone na dwie części. Pierwsza to montaż słowno-muzyczny, który miał nas przygotować do bliższego zapoznania się z Jezusem Chrystusem i Jego uwielbienia. Druga to indywidualna modlitwa i POZNANIE GO. Każdy uczestnik Adoracji miał okazję do bliższego zapoznania się z Nim poprzez podejście do Niego i dotknięcie Jego Ciała ukrytego w Monstrancji. Adoracja zakończyła się Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

KSM MBCz Augustów
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *