Czas na ferie!

Chociaż pogoda za oknem może o tym nie przypomina, to nikomu nie trzeba powtarzać, że ferie tuż, tuż! Mamy dla Was dwie propozycje na spędzenie tego czasu! 

1.Rekolekcje dla młodzieży, organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – odbędą się w dniach  28.01 (nd) – 01.02 (czw)  w Chełchach k.Ełku. Tegoroczne spotkanie poprowadzi ks. Maksymilian Barwikowski – asystent oddziału KSM św. Rodziny w Augustowie, związany ze Stowarzyszeniem już od wielu lat. Rekolekcje skierowane są do młodzieży od 14 rż. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tu ->https://goo.gl/forms/jc0mRo5UPySpMbS63 . Po wysłaniu zgłoszenia na skrzynkę mailową dostaniecie informacje o tym, jak dopełnić wszystkich formalności, aby zgłoszenie zostało przyjęte ?

Ofiara na pokrycie kosztów organizacji rekolekcji to 90 zł.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

2. Rekolekcje powołaniowe, na które  chłopaków zaprasza Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Ełckiej – odbędą się w dniach  od 1.02 (czw), [start o godz. 17.00] do 4.02 (nd), [zakończenie około 12.00].

Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych mężczyzn, którzy ukończyli 16 rok życia i zastanawiają się nad swoim życiowym powołaniem na rekolekcje powołaniowe.  To czas przygotowany specjalnie dla Was! W programie: konferencje, modlitwy, grupy dzielenia i wiele innych atrakcji, mających  pomóc rozeznać swoje powołanie, odpocząć od zgiełku świata i spotkać się z Panem Bogiem.

Zgłoszenia: imię nazwisko, wiek, parafia pochodzenia i numer telefonu wysyłacie na adres: wsd.powolania@gmail.com.   Jeśli coś jest niejasne możecie do Nas napisać! Na Wasze pytania czekamy pod adresem mailowym, jak również możecie kontaktować się z Nami przez stronę Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku na facebooku.

Co zabrać ze sobą? Pismo Święte, (może się przydać też notatnik), śpiwór, ubrania do kaplicy i na salę gimnastyczną, trampki, klapki, ręcznik, środki higieniczne, itp. Liczymy na to, że odważnie odpowiecie na Głos Boży w Waszych sercach i przyjedziecie na rekolekcje.

Wspólnota WSD

2. Rekolekcje organizowane przez Ruch Światło-Życie. Rozpoczynają się  w pn g. 15 00,  kończą się w  środę o  16.00 

Zapisy:  https://goo.gl/forms/iuUV4tYBNkXLJRUI2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *