Pielgrzymka do grobu św. Stanisława Kostki

Zapraszamy na Pielgrzymkę do Rzymu, do grobu św. Stanisława Kostki– patrona młodzieży, w roku w którym obchodzimy 450 rocznicę Jego śmierci. Zaproszenie kierujemy w stronę członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, studentów, uczniów szkół średnich, gimnazjum oraz młodzieży od 7 klasy szkoły podstawowej.

Termin: 7-19 lipca 2018 r. 

Głównym celem naszej podróży jest Rzym, w którym spędzimy 3 dni. Poza tym odwiedzimy również takie miejsca, jak: Frascati, Padwa, Wenecja, Mediolan, Orvieto, Asyż, Monte Cassino. Zatrzymamy się też w Wiedniu ?Dodatkową atrakcją będzie pobyt na plaży nad morzem oraz nad przepięknym jeziorem w okolicy Castel Gandolfo, a także wycieczka w góry, w Alpy. Spotkamy się z młodzieżą włoską na wspólnej zabawie w oratorium w Mediolanie! Będziemy uczestniczyć w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym ?

Nasz wyjazd ma charakter pielgrzymkowy. Staramy się, aby koszty były jak najmniejsze. Dzięki gościnności i życzliwości niektórych włoskich parafii będziemy nocować w domach parafialnych (trochę jak harcerze, ale cóż to dla nas!), dlatego koniecznie trzeba zabrać ze sobą śpiwór i karimatę. W Mediolanie mieszkać będziemy u rodzin, a w pozostałych miejscach w hotelach.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą formularza: https://goo.gl/forms/yz3I6MachyyNpp7c2

Wstępnie zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca! Pozostało niewiele czasu, dlatego zależy nam na jak najszybszych deklaracjach- ułatwi to organizację całego wyjazdu. Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zaliczki w wysokości 550 zł. 

Wpłaty można dokonać bezpośrednio u ks. Krzysztofa Pachuckiego bądź na podany numer konta bankowego: 70 1020 4753 0000 0102 0041 5349 w tytule przelewu wpisując: RZYM, Imię i nazwisko uczestnika. Istnieje możliwość płatności w ratach, a nawet wpłaty części kwoty po powrocie.

Dodatkowo dostarczyć należy podpisane oświadczenia:
https://docs.google.com/document/d/12HnoYu0HwaahdxbIAWdiaTe5-RngZxhF6ztjYYKFvlE/edit?usp=sharing

Koszt wyjazdu: 550 zł + 280 Euro; obejmuje: transport, wyżywienie, ubezpieczenie, noclegi, bilety wstępu.

Informacji szczegółowych udziela ks. Krzysztof Pachucki; tel. 505 201 346.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *