25 września, 2019

Zelle Frontpage

features

What makes the single-page WordPress theme unique.

Ełk - Kraków 2016

3 lata przygotowań ŚDM zaowocowało przyjęciem Gości z 6 krajów, którzy spędzili na pięknych Mauzrach Dni w Diecezji, poprzedzajace wydarzenia centralne w Krakowie.

Spotkania Młodych

To dekanalne spotkania młodzieży, które odbywają się kilka razy w ciągu roku. To takżedoroczne spotkanie młodzieży naszej diecezji. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Suwałkach w 2018 r.

Ełckie Wzrastanie

Dodatek do ogólnopolskiego miesięcznika dla młodzieży. Dostępny u księży wikariuszy w każdej parafii diecezji. Isteniej też jako strona internetowa i profil na fb.

Audycja Młodzi Młodym

Na antenie radia BayerFm rozmawiamy o sprawach ważnych i tych mniej istotnych – wszystko tak, abyśmy mogli się wspólnie rozwijać.

Światowe Dni w Panamie 2019r.

ŚDM w diecezji ełckiej

"Nie bój się, wypłyń na głębię"

YOUR SKILL #1

6 krajów

700

1000

Duszpasterstwo tworzą:

Prove that you have real people working for you, with some nice looking profile pictures and links to social media.

Ks. Adrian Sadowski

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży, od lat zaangażowany w pracę z młodzieżą.

Monika Zubowicz

Stała bywalczyni biura duszpasterstwa. Prezes KSM Diecezji Ełckiej.

Kuba Sulewski

Zaangażowany w pracę duszapsterstwa, szczególnie we wszystko, co wiąże się z grafiką.

Miejsce dla Ciebie

Dołącz do Nas! Odezwij się, jeśli chcesz działać z Nami!

Bł. Karolina Kózkówna

Polska męczennica, dziewica oraz błogosławiona Kościoła katolickiego. Jest patronką młodzieży, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc.

św. stanisław Kostka

Święty Kościoła katolickiego. Patron polskiej młodzieży. Jezuita, którzy pokazał, że relizacja swojego powłania wymaga wielu poświęceń.

Testimonials

Get testimonials from your clients and then display them here.

W spotkaniu dekanalnym podobała nam się Msza Święta, w którą mogłyśmy się zaangażować. Adoracja pomogła nam zawierzyć swoje życie Bogu. Następnie na ognisku zintegrowaliśmy się z rówieśnikami. Uważamy, że takie spotkania pomagają nam w formacji. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie

Kasia i Ola

Spotkanie młodzieży było pięknym doświadczeniem dla mnie jako kapłana, ponieważ mogłem zobaczyć otwartość młodych ludzi i ich chęci poszukiwania Boga. Młodzież już dopytuje się, kiedy następne spotkanie,

ks. Łukasz

Na rekolekcje pojechałam pierwszy raz i wiem, że na pewno nie ostatni. Te dwa dni bardzo pomogły mi otworzyć się przed drugim człowiekiem oraz pokazać, że bliska relacja z ludźmi wcale nie jest taka zła. Rekolekcje dają nam na prawdę dużo, po nich z pewnością stwierdzam, że mam kogoś, kto nigdy we mnie nie zwątpi, mojego przyjaciela – Boga.

Ania

Napisz artykuł na Genezaret

Napisz do nas

Big and mobile-optimized contact form integrated. All fields are customizable.